-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
Тендер Prozorro UA-2023-09-28-007278-a
Завершена
348 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 487.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 487.00 UAH
Номер:
716811b8b70346d1881bcf10fe41c251
Внутрішній номер закупівлі:
19120875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-28-007278-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909288
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 64В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Береза +380677663995 olgabereza@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
348 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2023 13:52 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2023 13:52 - 06.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
06.10.2023 00:03 - 06.10.2023 10:04
Період завантаження договору:
12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴348 700.00 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)