• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі (приміщення їдальні) на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67))

Торги не відбулися

976 638.47 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 766.38 UAH
Номер: bbc2ff44465a4fe3b8dad83a8c65a554
Внутрішній номер закупівлі: 20852931
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-26-005282-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лілія Купріяненко +380974042440 kuprianenkolilia19@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 976 638.47 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.02.2024 12:30 - 02.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.02.2024 12:30 - 05.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 05.03.2024 00:00 - 06.03.2024 13:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴976 638.47 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі (приміщення їдальні) на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67))