-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-003672-a
Торги не відбулися
751 150.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 511.50 UAH
мін. крок: 1% або 7 511.50 UAH
Номер:
eaa1e3fd8c6145f5861c0f0c450c9686
Внутрішній номер закупівлі:
18688241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-16-003672-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909288
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 64В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Береза +380677663995 olgabereza@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
751 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.08.2023 12:00 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2023 12:00 - 24.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.08.2023 00:01 - 06.09.2023 14:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴751 150.00 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)