-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
Тендер Prozorro UA-2023-09-07-003615-a
Завершена
751 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 511.50 UAH
мін. крок: 1% або 7 511.50 UAH
Номер:
db6448bb38e6495a8245db0c7947f476
Внутрішній номер закупівлі:
18892330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-07-003615-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909288
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 64В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Береза +380677663995 olgabereza@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
751 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.09.2023 10:53 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2023 10:53 - 15.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.09.2023 00:00 - 15.09.2023 10:55
Період завантаження договору:
21.09.2023 00:00 - 01.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴751 150.00 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)