• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)

Оголошено тендер

751 150.00 UAH
Номер: f7eeb80429ed427285b926927d03195f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-07-001710-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 751 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.09.2023 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума751 150.00 UAH