• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі адміністративно-побутового корпусу за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)

Завершена

487 191.26 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 871.91 UAH
Номер: 975a502c2d3a40ed80f701b89096eaaa
Внутрішній номер закупівлі: 20893143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-29-007641-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лілія Купріяненко +380974042440 kuprianenkolilia19@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 487 191.26 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.02.2024 15:23 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.02.2024 15:23 - 08.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 08.03.2024 00:02 - 11.03.2024 15:19
Період завантаження договору: 17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴487 191.26 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі адміністративно-побутового корпусу за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)