-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі адміністративно-побутового корпусу за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-007641-a
Завершена
487 191.26
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 871.91 UAH
мін. крок: 1% або 4 871.91 UAH
Період уточнення:
29.02.2024 15:23 - 05.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим