-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі медичного пункту за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-008627-a
Завершена
542 092.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 420.93 UAH
мін. крок: 1% або 5 420.93 UAH
Номер:
f245dc5686994b2f8c7ce08ece14deb6
Внутрішній номер закупівлі:
20894168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-29-008627-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909288
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 64В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Купріяненко +380974042440 kuprianenkolilia19@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
542 092.78 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.02.2024 16:05 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.02.2024 16:05 - 08.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.03.2024 00:00 - 11.03.2024 15:29
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴542 092.78 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі медичного пункту за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)