-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі медичного пункту за адресою: м. Дніпро, вул. Гаванська, 11)
Тендер Prozorro UA-2024-02-29-008627-a
Завершена
542 092.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 420.93 UAH
мін. крок: 1% або 5 420.93 UAH
Період уточнення:
29.02.2024 16:05 - 05.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим