-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)
Тендер Prozorro UA-2023-03-23-009694-a
Завершена
842 718.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 427.18 UAH
мін. крок: 1% або 8 427.18 UAH
Номер:
99f08489a4ae4d1bbefd1a722b630ba2
Внутрішній номер закупівлі:
17322543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-23-009694-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909288
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 64В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сіданченко +380678139895 kp.ov.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
842 718.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2023 15:38 - 28.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2023 15:38 - 31.03.2023 01:00
Період кваліфікації:
31.03.2023 01:01 - 31.03.2023 16:57
Період завантаження договору:
06.04.2023 00:00 - 16.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴842 718.00 Усунення аварій (Поточний ремонт електропроводки будівлі на об'єкті замовника за адресою: м. Дніпро, вул. Березанівська, 67)