-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Кам'янська, буд. 32, під’їзд 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-24-003992-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170571
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 годин (до 01.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Кам'янська, буд. 32, під’їзд 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-10-004580-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035875
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-10-004353-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035644
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-07-30-002024-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29948865
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд. 1, під’їзди 4, 8, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-07-29-002824-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938034
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 5, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-06-30-009803-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692953
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 5-А, під’їзди 1, 2, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-06-30-002859-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29686037
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5, під’їзди 4, 5, 6, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-06-29-008794-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29679563
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, буд. 3, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-06-29-008412-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29679173
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 5-Б, під’їзд 2, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-06-25-005911-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29649782
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Ближня, буд. 33, під’їзд 3, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-06-25-005600-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29649476
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі під'їздів 19 та...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі під'їздів 19 та 20 житлового будинку за адресою: вул Савкіна, 6, м. Дніпро)
- ID: UA-2025-09-19-010460-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26496285
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за...×-
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд. 1, під'їзди 6, 8, м. Дніпро)
- ID: UA-2025-08-15-004359-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26151925
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45260000-7 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового...×-
45260000-7 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 5-Б, під’їзд 1, м. Дніпро)
- ID: UA-2025-06-09-008905-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25547905
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45260000-7 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житловог...×-
45260000-7 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Данила Галицького, буд. 9ж, м. Дніпро)
- ID: UA-2025-05-29-002143-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25448248
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44152814ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -