-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Ближня, буд. 33, під’їзд 3, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-005600-a
Завершена
253 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57b16fe942b34cf1b851e7476fbb5ca9
Внутрішній номер закупівлі:
29649476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-005600-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 12:27 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 12:27 - 03.07.2026 01:00
Аукціон:
з 06.07.2026 11:05
Період кваліфікації:
03.07.2026 01:00 - 06.07.2026 10:28
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Ближня, буд. 33, під’їзд 3, м. Дніпро)