-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 5-А, під’їзди 1, 2, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002859-a
Завершена
337 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3edc54ffbb464ab78adefadea3cfa086
Внутрішній номер закупівлі:
29686037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002859-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
337 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:49 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:49 - 08.07.2026 01:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:36
Період кваліфікації:
08.07.2026 01:00 - 08.07.2026 12:25
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Волинська, буд. 5-А, під’їзди 1, 2, м. Дніпро)