• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)

Завершена

1 310 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a5d3c92b47c04261a3179e3080f519a0
Внутрішній номер закупівлі: 30035644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-004353-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 310 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 12:19 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 12:19 - 18.08.2026 01:00
Аукціон: з 19.08.2026 15:53
Період кваліфікації: 18.08.2026 01:00 - 20.08.2026 19:16
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 310 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)