• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)

Оголошено тендер

1 572 000.00 UAH
Номер: 85fe2215dea94493a5e25fb69ef4b2b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-005469-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 572 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.08.2026 12:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума1 572 000.00 UAH