-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-002024-a
Торги не відбулися
1 310 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
71a63f3096674c1ab1782e23199a5ba1
Внутрішній номер закупівлі:
29948865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-002024-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 310 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 10:38 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 10:38 - 07.08.2026 01:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:48
Період кваліфікації:
07.08.2026 01:00 - 07.08.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 310 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Олега Ольжича, буд. 33, під’їзди 1, 2, 3, 5, м. Дніпро)