• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, буд. 3, м. Дніпро)

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c15f671976664740a0142652dda953ad
Внутрішній номер закупівлі: 29679173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-008412-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 15:18 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 15:18 - 07.07.2026 01:00
Аукціон: з 08.07.2026 11:55
Період кваліфікації: 07.07.2026 01:00 - 07.07.2026 12:18
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Юрія Кондратюка, буд. 3, м. Дніпро)