• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5, під’їзди 4, 5, 6, м. Дніпро)

Завершена

318 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ae3dcc451ac74382ac77d26282ba5d47
Внутрішній номер закупівлі: 29679563
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-008794-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 318 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 15:29 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 15:29 - 07.07.2026 01:00
Аукціон: з 08.07.2026 15:58
Період кваліфікації: 07.07.2026 01:00 - 08.07.2026 12:48
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴318 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5, під’їзди 4, 5, 6, м. Дніпро)