• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5, під’їзди 4, 5, 6, м. Дніпро)

Оголошено тендер

318 000.00 UAH
Номер: bee6ccee58d845a5a3d20a8e13d8df74
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-010694-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 318 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: ж/м Червоний Камінь, буд. 5, під’їзди 4, 5, 6, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.06.2026 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума318 000.00 UAH