• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 5, м. Дніпро)

Завершена

335 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 09c103a0589c4236ac32b3ddfef25e55
Внутрішній номер закупівлі: 29692953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-009803-a   
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 335 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:01 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:01 - 08.07.2026 01:00
Аукціон: з 09.07.2026 12:34
Період кваліфікації: 08.07.2026 01:00 - 08.07.2026 12:31
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴335 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Максима Дія, буд. 5, м. Дніпро)