-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд. 1, під’їзди 4, 8, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-002824-a
Завершена
560 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e2864dca1df4ec993d14336ed90d9cb
Внутрішній номер закупівлі:
29938034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-002824-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 10:54 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 10:54 - 06.08.2026 01:00
Аукціон:
з 07.08.2026 14:14
Період кваліфікації:
06.08.2026 01:00 - 06.08.2026 17:28
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴560 000.00 Послуги з усунення аварій в житловому фонді (поточний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Гідропаркова, буд. 1, під’їзди 4, 8, м. Дніпро)