-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач «Ре...×-
Код ДК 021:2015 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач «Реконструкція ВРУ 110кВ ПС 110/10 кВ "Порубне"
- ID: UA-2026-08-11-006869-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050515
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Зовнішнє електрозабезпечення електроустановок нового будівництва багатоквартирного житлов...×-
«Зовнішнє електрозабезпечення електроустановок нового будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Чернівці, позаду вул. Р. Шухевича, 11». Технічні умови №0016852106241240330000001 від 21.06.2024р., Замовник: ОКЖБК «Парковий Дім» (Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва»; код 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач).
- ID: UA-2026-07-22-006550-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29880474
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нестандартне приєднання до електричних мереж електроустановок нового будівництва багатокв...×-
«Нестандартне приєднання до електричних мереж електроустановок нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення в м. Чернівці, вул. Руська, 211-Б», Технічні умови №0016852106241240330000001 від 21.06.2024р., Замовник: ОКЖБК «Парковий Дім» (Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва»; код 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач).
- ID: UA-2026-07-22-006042-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879963
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №485 та відгалуження ПЛ-10кВ за...×-
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №485 та відгалуження ПЛ-10кВ за адресою с.Колінківці, Топорівська сільська рода, Чернівецького району, Чернівецька область» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-07-10-001894-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29780679
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №155 та відгалуження ПЛ-10 кВ з...×-
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №155 та відгалуження ПЛ-10 кВ за адресою: с. Годинівка, Острицька сільська рада, Чернівецький район, Чернівецька область» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-07-01-007953-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707012
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торговорозважальної...×-
«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торговорозважальної та ринкової інфраструктури по вул. Героїв Майдану, 53 в м. Чернівці» виконання ТУ 0016550608251240330000001,; замовник: ТзОВ БФ "Чернівціжитлобуд" (Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва»; код 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач).
- ID: UA-2026-06-25-004453-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648338
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №344 та відгалуження ПЛ-10 кВ п...×-
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №344 та відгалуження ПЛ-10 кВ поза межами с.Лівинці, Лівинецька сільська рада, Дністровський район, Чернівецька область» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-06-12-007709-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29523795
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля...×-
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-05-28-008500-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29372017
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля...×-
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-05-27-007753-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29356564
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №740 та відгалуження ПЛ-10...×-
"Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №740 та відгалуження ПЛ-10 кВ за адресою: с. Маршинці Новоселицька міська рада, Чернівецький район, Чернівецька область". 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-05-20-007842-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29283745
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Технічне переоснащення к. №1 І с.ш. та к. №47 ІІ с.ш. РУ-10 кВ ПС-110/10 кВ "Гравіт...×-
«Технічне переоснащення к. №1 І с.ш. та к. №47 ІІ с.ш. РУ-10 кВ ПС-110/10 кВ "Гравітон" для забезпечення електропостачання виробництва електричної та теплової енергії за адресою: м. Чернівці, вул. Комунальників, 4А» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-05-13-010717-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29213229
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво КТП-10/0,4 кВ №838 в с. Чагор, Чагорська сільська рада, Чернівецького ра...×-
«Нове будівництво КТП-10/0,4 кВ №838 в с. Чагор, Чагорська сільська рада, Чернівецького району» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-05-13-008940-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29211466
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво КТП-10/0,4 кВ №839 в с. Чагор, Чагорська сільська рада, Чернівецького ра...×-
«Нове будівництво КТП-10/0,4 кВ №839 в с. Чагор, Чагорська сільська рада, Чернівецького району» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
- ID: UA-2026-05-06-011922-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29138832
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нестандартне приєднання до електричних мереж Реконструкції існуючої будівлі літ. «Т» під т...×-
Нестандартне приєднання до електричних мереж Реконструкції існуючої будівлі літ. «Т» під торгову будівлю з офісними приміщеннями за адресою: вул. Ентузіастів, 3, м. Чернівці» виконання ТУ №ТУ 0024940210241240330000001; замовник: ТзОВ «Ринок Головний ТК», (Кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва»; код 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач).
- ID: UA-2026-04-24-005122-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29020179
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЩТП-10/04 кВ №739 та відгалуження ПЛЗ-10 кВ...×-
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЩТП-10/04 кВ №739 та відгалуження ПЛЗ-10 кВ за межами с. Припруття, Боянська сільська рада, Чернівецький р-н., Чернівецька обл.» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач
- ID: UA-2026-04-09-009046-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28879710
АТ "Чернівціобленерго" ЄДРПОУ: 00130760ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -