-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-008500-a
Завершена
7 618 796.46
UAH з ПДВ
Номер:
0c7b2b54576e4882904f314ea9b57d53
Внутрішній номер закупівлі:
29372017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-008500-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 618 796.46 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 14:49 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 14:49 - 12.06.2026 01:00
Аукціон:
з 15.06.2026 11:10
Період кваліфікації:
12.06.2026 01:00 - 12.06.2026 11:49
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 618 796.46 Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці