-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Оголошено тендер
7 618 796.46
UAH
Номер:
6602c43dd6894296af092232c77426e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-28-009617-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 618 796.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці»
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
Дата опублікування:
28.05.2026 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 618 796.46 UAH