-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №344 та відгалуження ПЛ-10 кВ поза межами с.Лівинці, Лівинецька сільська рада, Дністровський район, Чернівецька область» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-007709-a
Завершена
1 983 195.00
UAH з ПДВ
Номер:
dece9ffede184bdf84f9a4eeb664c53d
Внутрішній номер закупівлі:
29523795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-007709-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 983 195.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 13:57 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 13:57 - 27.06.2026 01:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:34
Період кваліфікації:
27.06.2026 01:00 - 29.06.2026 14:42
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 983 195.00 Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №344 та відгалуження ПЛ-10 кВ поза межами с.Лівинці, Лівинецька сільська рада, Дністровський район, Чернівецька область