-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач «Реконструкція ВРУ 110кВ ПС 110/10 кВ "Порубне"
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-006869-a
Закупівля відбувається згідно запланованих змін до Інвестиційної програми Товариства на 2026р. Розділ 1. п. 1.4.1.3.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
20 384 923.89
UAH без ПДВ
Номер:
dcaafb9d3f674caaac940f7290f09346
Внутрішній номер закупівлі:
30050515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-006869-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
20 384 923.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 13:46 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 13:46 - 26.08.2026 01:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:53
Період кваліфікації:
26.08.2026 01:00 - 28.08.2026 14:18
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 384 923.89 Код ДК 021:2015 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач «Реконструкція ВРУ 110кВ ПС 110/10 кВ "Порубне"