-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач «Реконструкція ВРУ 110кВ ПС 110/10 кВ "Порубне"
Оголошено тендер
24 461 908.67
UAH
Номер:
f87f4f1cb6224fb190b33529fb9cb3c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-007959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
24 461 908.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач «Реконструкція ВРУ 110кВ ПС 110/10 кВ "Порубне"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
Дата опублікування:
11.08.2026 13:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 461 908.67 UAH