-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЩТП-10/04 кВ №739 та відгалуження ПЛЗ-10 кВ за межами с. Припруття, Боянська сільська рада, Чернівецький р-н., Чернівецька обл.» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-009046-a
Завершена
1 558 520.22
UAH з ПДВ
Номер:
44ea225799334bba853cb5ba3fd14bdf
Внутрішній номер закупівлі:
28879710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-009046-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 558 520.22 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 15:02 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 15:02 - 24.04.2026 01:00
Аукціон:
з 27.04.2026 14:30
Період кваліфікації:
24.04.2026 01:00 - 28.04.2026 13:48
Період завантаження договору:
04.05.2026 00:00 - 14.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 558 520.22 Нове будівництво трансформаторної підстанції ЩТП-10/04 кВ №739 та відгалуження ПЛЗ-10 кВ за межами с. Припруття, Боянська сільська рада, Чернівецький р-н., Чернівецька обл