-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЩТП-10/04 кВ №739 та відгалуження ПЛЗ-10 кВ за межами с. Припруття, Боянська сільська рада, Чернівецький р-н., Чернівецька обл.» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач
Оголошено тендер
1 558 520.22
UAH
Номер:
86a276f3c1a14709b67e0f4172405aa7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-09-010064-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 558 520.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЩТП-10/04 кВ №739 та відгалуження ПЛЗ-10 кВ за межами с. Припруття, Боянська сільська рада, Чернівецький р-н., Чернівецька обл.» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
Дата опублікування:
09.04.2026 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 558 520.22 UAH