• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Нове будівництво КТП-10/0,4 кВ №839 в с. Чагор, Чагорська сільська рада, Чернівецького району» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.

Завершена

3 068 796.48 UAH з ПДВ
Номер: c68e88e332e84e96a76b29069fa6f45e
Внутрішній номер закупівлі: 29138832
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-06-011922-a   
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Контактна особа: Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 068 796.48 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.05.2026 15:44 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.05.2026 15:44 - 21.05.2026 01:00
Аукціон: з 22.05.2026 15:34
Період кваліфікації: 21.05.2026 01:00 - 21.05.2026 13:30
Період завантаження договору: 27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 068 796.48 Нове будівництво КТП-10/0,4 кВ №839 в с. Чагор, Чагорська сільська рада, Чернівецького району