• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Технічне переоснащення к. №1 І с.ш. та к. №47 ІІ с.ш. РУ-10 кВ ПС-110/10 кВ "Гравітон" для забезпечення електропостачання виробництва електричної та теплової енергії за адресою: м. Чернівці, вул. Комунальників, 4А» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.

Завершена

4 136 060.39 UAH з ПДВ
Номер: 24a18538883b40348f359b07c090117d
Внутрішній номер закупівлі: 29213229
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-010717-a   
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Контактна особа: Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 136 060.39 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 15:40 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 15:40 - 28.05.2026 01:00
Аукціон: з 29.05.2026 15:04
Період кваліфікації: 28.05.2026 01:00 - 28.05.2026 13:32
Період завантаження договору: 03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 136 060.39 Технічне переоснащення к. №1 І с.ш. та к. №47 ІІ с.ш. РУ-10 кВ ПС-110/10 кВ "Гравітон" для забезпечення електропостачання виробництва електричної та теплової енергії за адресою: м. Чернівці, вул. Комунальників, 4А