-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №155 та відгалуження ПЛ-10 кВ за адресою: с. Годинівка, Острицька сільська рада, Чернівецький район, Чернівецька область» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-007953-a
Завершена
1 419 525.85
UAH без ПДВ
Номер:
193fd4c5aade4c73aa42d7c1bd249eb3
Внутрішній номер закупівлі:
29707012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-007953-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 419 525.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 15:54 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 15:54 - 16.07.2026 01:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:27
Період кваліфікації:
16.07.2026 01:00 - 16.07.2026 13:56
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 419 525.85 Нове будівництво трансформаторної підстанції ТП-10/0,4 кВ №155 та відгалуження ПЛ-10 кВ за адресою: с. Годинівка, Острицька сільська рада, Чернівецький район, Чернівецька область