-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-007753-a
Торги відмінено
22 968 923.13
UAH з ПДВ
Номер:
6c3c0ca34ce14544b98fe40644d7a35c
Внутрішній номер закупівлі:
29356564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-007753-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Гоменюк +380372584915 tender3@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
22 968 923.13 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 13:59 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 13:59 - 11.06.2026 01:00
Аукціон:
з 12.06.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3cbdd1b58ac44955a2e1c2b35a5c3a10
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
27.05.2026 14:43 - 07.06.2026 00:00
Дата опублікування:
27.05.2026 14:43
Дата виконання:
07.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴22 968 923.13 Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці