-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Оголошено тендер
22 968 923.13
UAH
Номер:
2968b029b5e047dd8cc0d27405234fe4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-009636-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
22 968 923.13 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нове будівництво трансформаторної підстанції ЗТП-10/0,4кВ № 855 по вул. Рівненська, біля будинковолодіння № 7 в м. Чернівці» 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
Дата опублікування:
27.05.2026 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 968 923.13 UAH