-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарп...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58 ( додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-02-005998-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264801
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з п...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 34
- ID: UA-2026-07-13-010334-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29801512
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Василя Стуса, 4
- ID: UA-2026-07-13-005715-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29796895
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45232420-2 - Каналізаційні роботи- ID: UA-2026-07-01-004259-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29703293
ДК 021:2015: 45232420-2 Каналізаційні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45232420-2 каналізаційні роботи (поточний ремонт з усунення аварій внутрішньої...×-
ДК 021:2015:45232420-2 каналізаційні роботи (поточний ремонт з усунення аварій внутрішньої мережі каналізацій ЗОШ №13 по вул. Росвигівська, 13 м. Мукачево)
- ID: UA-2026-06-11-010599-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29512244
ДК 021:2015: 45232420-2 Каналізаційні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 19
- ID: UA-2026-05-27-004516-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29353352
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпа...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області , що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Королеви Єлизавети, 22
- ID: UA-2026-05-21-011981-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302834
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарп...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
- ID: UA-2026-05-21-011306-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302162
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарп...×-
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66
- ID: UA-2026-05-21-009636-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29300518
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45232421-9 очищення стічних вод (послуги з технічного обслуговування установок...×-
ДК 021:2015:45232421-9 очищення стічних вод (послуги з технічного обслуговування установок з біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод)
- ID: UA-2026-04-15-005620-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28920640
ДК 021:2015: 45232421-9 Очищення стічних водЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглиблен...×-
Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Ілони Зріні, 34
- ID: UA-2025-04-29-010513-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25145567
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради З...×-
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
- ID: UA-2025-04-29-009950-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25145065
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради З...×-
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66
- ID: UA-2025-04-29-009070-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25144306
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради За...×-
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Королеви Єлизавети, 22
- ID: UA-2025-04-29-008204-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25143422
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, д...×-
ДК 021:2015:45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт (аварійні роботи) з улаштування покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів мощення Мукачівського ліцею №5 Мукачівської міської ради Закарпатської області за адресою м. Мукачево, вул. Ужгородська, 27)
- ID: UA-2025-04-16-009462-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25038591
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -