• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Королеви Єлизавети, 22

Завершена

4 501 580.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 015.80 UAH
Номер: 2fd0a41de99b4fb0a3531239aff7d0f7
Внутрішній номер закупівлі: 25143422
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-29-008204-a   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
Контактна особа: Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 501 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2025 14:56 - 16.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2025 14:56 - 19.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 20.05.2025 14:26 - 23.05.2025 11:40
Період завантаження договору: 29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 501 580.00 Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Королеви Єлизавети, 22