-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Василя Стуса, 4
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005715-a
Завершена
1 945 768.00
UAH без ПДВ
Номер:
21ba4eec9bc447a8ac30c9d1f6387ad6
Внутрішній номер закупівлі:
29796895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005715-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 945 768.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:46 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:46 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 14:13
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 21.07.2026 10:42
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 945 768.00 Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Василя Стуса, 4