• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Василя Стуса, 4

Оголошено тендер

2 334 921.00 UAH
Номер: 890f71727e6647ea80e756a85e1d93dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-005770-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
Очікувана вартість: 2 334 921.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Василя Стуса, 4
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.07.2026 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №17 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Василя Стуса, 4
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума2 334 921.00 UAH