-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Ілони Зріні, 34
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-010513-a
Завершена
1 666 757.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 667.57 UAH
мін. крок: 1% або 16 667.57 UAH
Номер:
08db9ffdc9904636992471bf93199dd8
Внутрішній номер закупівлі:
25145567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-29-010513-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 666 757.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2025 16:14 - 16.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2025 16:14 - 19.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
20.05.2025 13:10 - 23.05.2025 11:05
Період завантаження договору:
29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 666 757.00 Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Ілони Зріні, 34