-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Ілони Зріні, 34
Оголошено тендер
1 666 757.00
UAH
Номер:
30659c67e14940518506d5e2464c72f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-29-012865-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 666 757.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Ілони Зріні, 34
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.04.2025 15:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покриття подвір'я Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Ілони Зріні, 34
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 666 757.00 UAH