-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-009636-a
Завершена
788 917.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3a4fb5b3f244632841e14fb48629b69
Внутрішній номер закупівлі:
29300518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-009636-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
788 917.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 15:06 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 15:06 - 29.05.2026 00:00
Аукціон:
з 29.05.2026 12:43
Період кваліфікації:
29.05.2026 00:00 - 09.06.2026 16:58
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴788 917.00 Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Драгоманова Михайла, 66