-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 34
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010334-a
Завершена
1 979 597.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a9c1bb9ffff483f91bb308bc891b4d2
Внутрішній номер закупівлі:
29801512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-010334-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 979 597.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 16:42 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 16:42 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 12:36
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 23.07.2026 13:48
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 979 597.00 Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 34