-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-009950-a
Завершена
4 161 395.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 613.95 UAH
мін. крок: 1% або 41 613.95 UAH
Номер:
7cf7f89162d24d0a9551d0e3531c6a8f
Внутрішній номер закупівлі:
25145065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-29-009950-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 161 395.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2025 15:57 - 16.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2025 15:57 - 19.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
20.05.2025 12:39 - 23.05.2025 11:21
Період завантаження договору:
29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 161 395.00 Поточний ремонт покриття подвір'я Мукачівського ліцею №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Варшавська, 58