-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 19
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-004516-a
Завершена
2 257 428.00
UAH з ПДВ
Номер:
dcdb751891f94f72bb77ba15080f14f7
Внутрішній номер закупівлі:
29353352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-004516-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 257 428.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 11:38 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 11:38 - 06.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 11:51
Період кваліфікації:
06.06.2026 00:00 - 11.06.2026 10:08
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 257 428.00 Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 19