-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 19
Оголошено тендер
2 257 428.00
UAH
Номер:
40a88ed0b64f4ddf840aab7ee53b93fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-27-004892-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 257 428.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 19
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2026 11:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського закладу дошкільної освіти №18 Мукачівської міської ради Закарпатської області, що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачівська
Сума2 257 428.00 UAH