-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області , що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Королеви Єлизавети, 22
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-011981-a
Завершена
4 832 855.00
UAH з ПДВ
Номер:
3df09726386647f885c45d71ad8cceb0
Внутрішній номер закупівлі:
29302834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-011981-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошинська Валерія Валеріївна +380509090094 Osvitammr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 832 855.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 16:25 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 16:25 - 29.05.2026 00:00
Аукціон:
з 29.05.2026 12:32
Період кваліфікації:
29.05.2026 00:00 - 08.06.2026 17:05
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 832 855.00 Поточний ремонт покриття подвір’я Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області , що знаходиться за адресою м. Мукачево, вул. Королеви Єлизавети, 22