-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для серед...×-
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області
- ID: UA-2026-05-21-004022-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294922
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для серед...×-
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).
- ID: UA-2026-03-24-014157-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28713952
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для серед...×-
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).
- ID: UA-2026-03-03-015013-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28488149
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (Д...×-
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
- ID: UA-2024-11-25-005788-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23379278
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (Д...×-
Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
- ID: UA-2024-11-07-014755-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23173927
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
- ID: UA-2023-09-13-004352-a
- Дата створення : 13.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18951703
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування)...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
- ID: UA-2023-09-05-010966-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18869213
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
- ID: UA-2023-08-17-010730-a
- Дата створення : 17.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18707896
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
- ID: UA-2023-08-08-006294-a
- Дата створення : 08.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18614853
Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради ЄДРПОУ: 02144743ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування про...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
- ID: UA-2018-10-26-001252-b
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2662517
ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування про...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
- ID: UA-2018-09-25-001673-b
- Дата створення : 25.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2541512
ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування про...×-
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
- ID: UA-2018-09-07-000784-c
- Дата створення : 07.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2401662
ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -