• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»

Завершена

13 452 849.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 67 264.25 UAH
Номер: 9d47085ef9c848a7865ec896f9f2de0f
Внутрішній номер закупівлі: 2662517
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-26-001252-b   
Замовник: Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Контактна особа: Юрків Олена Володимирівна 032254-60-51 olenaurkiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 13 452 849.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 67 264.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 26.10.2018 15:33 - 02.11.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2018 15:33 - 12.11.2018 16:00
Аукціон: 13.11.2018 14:28 - 13.11.2018 14:55
Період кваліфікації: 13.11.2018 14:55 - 20.11.2018 16:22
Період завантаження договору: 13.11.2018 14:55 - 03.12.2018 14:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 79495, Україна, Львівська область, Винники, вул. Галицькій, 54 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЗАХІДБУДПРОЕКТ

Оскарження: 13.11.2018 14:55 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 12 972 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 972 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2018 16:22
Документи 66
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Еталон-Ком"
Початкова пропозиція 13 306 286.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 306 286.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ТОВ ГАЛИЧ-БК
Початкова пропозиція 13 362 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 362 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: edf218fd050b4ba6b4b155d369cd5643
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-26-001252-b-b1
Постачальник: ТОВ ЗАХІДБУДПРОЕКТ
Номер договору: 2811-1
Сума договору: 12 972 552.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 04.12.2018 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
договір СЗШ 47.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додатковий договір.pdf
pdf
додатковий договір.pdf
p7s
sign.p7s