-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
12 972 552.00
UAH з ПДВ
Номер:
edf218fd050b4ba6b4b155d369cd5643
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-26-001252-b-b1
Замовник:
Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Контактна особа:
Юрків Олена Володимирівна 032254-60-51 olenaurkiv@gmail.com
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ЗАХІДБУДПРОЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35630286
-
Контактна особа:
Кузьма Станіслав Михайлович +380322251050 040575@ukr.net
-
Адреса:
81127, Україна, Львівська область, Пустомити, Підбірці Львівська 156
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
2811-1
Дата підписання:
04.12.2018 00:00
Період дії договору:
04.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
12 972 552.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 972 552.00 UAH)
Оплачено:
2 650 520.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 650 520.64 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв’язку із суттєвим зростанням цін на матеріальні ресурси та підвищення розміру кошторисної заробітної плати
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники. Коригування проектно-кошторисної документації»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9a08c4c4980e4d29b90761b6ab41a2d5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони погодились внести зміни до договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.12.2018 13:00
Статус:
Опубліковано