• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)

Категорія замовника: органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Обсяг робіт визначено у Додатку 2«Технічне завдання» до тендерної документації.

Завершена

6 221 344.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 62 213.44 UAH
Номер: 203eb128665e43b9bac53c649c38e563
Внутрішній номер закупівлі: 23379278
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-25-005788-a   
Замовник: Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
Контактна особа: Шупер Олена Богданівна +380322546048 shcholena1988@gmail.com http://www.osvitalviv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 6 221 344.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2024 11:37 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2024 11:37 - 10.12.2024 09:00
Період кваліфікації: 10.12.2024 09:00 - 10.12.2024 23:43
Період завантаження договору: 16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 221 344.40 Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (Коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)